فیلم آموزشی @Extr زبان آلمانی
 
تکلیف روز

 این سریال يکي از پر طرفدارترين سریال های آموزش زبان آلمانی است که تا به حال ساخته شده

و سازنده آن شبکه معروفextr@i می باشد که علاقه مندان به سریال های آموزش زبان حتمآ با محصولات دیگر این شرکت

از جمله سریال آموزش زبان انگلیسی Extra English آشنایی دارند. داستان اين سريال در رابطه با 4 دوست با نام های Sascha, Anna, Nic و Sam است که Nic و Sam اهل امریکا و Sascha و Anna اهل برلین هستند و هر یک برای تحصیل، کار و ... به کشور آلمان سفر کرده اند که در یک خانه با هم زندگی می کنند. همچنین درک این افراد از زبان آلمانی بسیار ابتدایی که در طول اين مجموعه با بوجود آمدن حوادث بسيار جالبي که برايشان اتفاق مي افتد بر زبان آلمانی تسلط بیشتری پیدا می کنند. با توجه به اینکه سبک این سریال کمدی است در نتیجه اکثر مخاطبان آن نوجوانان و جوانان هستند. علاوه بر این بازيگران این سریال براي اينکه بتوانند به صورت غير مستقيم به بيبنده زبان آلمانی را آموزش دهند ديالوگ هاي خود را به صورت شمرده و با تلفظ کاملآ صحيح و فابل فهم بيان مي کنند. همچنین در طول این سریال جملات و اصطلاحات پیچیده آلمانی گفته نمی شود بلکه عبارات رایج زبان آلمانی به زبان آموزان آموزش داده می شود که بتوانند از آنها در زندگی روزمره خود استفاده کنند. شما با مشاهده اين سريال مي توانيد مهارت خود را در زمينه هاي Reading, Lessening و حتي Grammar نيز افزايش دهيد و به آساني آلمانی صحبت کنيد. این سریال از 13 قسمت مختلف تشکیل شده که هر قسمت دارای داستانی جداگانه می باشد. علاوه بر این هر قسمت دارای زیرنویس است تا به فهم دقیق تر زبان آموز از لغات و جملات بکار رفته در طول سریال کمک کند.

دانلود قسمت 01 از لینک کمکی: FileServe RapidShare
 دانلود قسمت 02 از لینک کمکی: FileServe RapidShare
 دانلود قسمت 03 از لینک کمکی: FileServe RapidShare
 دانلود قسمت 04 از لینک کمکی: FileServe RapidShare
 دانلود قسمت 05 از لینک کمکی: FileServe RapidShare
 دانلود قسمت 06 از لینک کمکی: FileServe RapidShare
 دانلود قسمت 07 از لینک کمکی: FileServe RapidShare
 دانلود قسمت 08 از لینک کمکی: FileServe RapidShare
 دانلود قسمت 09 از لینک کمکی: FileServe RapidShare
 دانلود قسمت 10 از لینک کمکی: FileServe RapidShare
 دانلود قسمت 11 از لینک کمکی: FileServe RapidShare
 دانلود قسمت 12 از لینک کمکی: FileServe  نظرات شما عزیزان:


           
جمعه 9 دی 1390برچسب:, :: 14:1
مسعود

درباره وبلاگ


به وبلاگ تکلیف روز خوش آمدید. منتظر پیشنهادات،نظرات و انتقادات شما هستیم. برای نویسندگی در وبلاگ به ایمیل ما takliferooz@gmail.com مشخصات خود را داده و منتظر رمز بمانید.
آخرین مطالب
نويسندگان
پيوندها

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان تکلیف روز و آدرس takliferooz.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.